22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Lista produktów producenta: AQ

AQ to producent wysokiej jakości uchwytów ściennych przeznaczonych do montażu TV i głośników. W naszym asortymencie od AQ znajdziesz półki ścienne do RTV oraz uchwyty głośnikowe. Zapraszamy!

Uchwyty do głośników AQ


AQ to producent wysokiej jakości uchwytów ściennych przeznaczonych do montażu telewizorów i głośników. W ofercie marki znajdują się również wózki pod projektory lub laptopy. W naszym sklepie internetowym oferujemy takie produkty marki AQ jak: uchwyty do głośników i półki ścienne RTV. Prezentujemy uniwersalne rozwiązania dla pomieszczeń o różnym zastosowaniu. Uchwyty do głośników dostępne na ans.sklep.pl, mogą być zamontowane zarówno do ściany, jak i do sufitu. W ofercie są też dostępne uchwyty pozwalające na zainstalowanie głośników pozbawionych otworów montażowych. Wystarczy postawić głośnik i ścisnąć go z obu stron klamrami. Prezentowane uchwyty są wykonane solidnie i posłużą przez wiele lat.


Uchwyty ścienne do głośników AQ – zamontuj je samodzielnie!


Co jeszcze je wyróżnia? To, że montaż głośników do ściany za pomocą proponowanych przez nas uchwytów jest łatwy i nie zajmuje dużo czasu. Uchwyty do głośników AQ mają intuicyjne rozwiązania takie jak na przykład otwory montażowe, dlatego każdy klient upora się z zamontowaniem głośników samodzielnie, bez konieczności korzystania z usług specjalistycznych firm. Nie trzeba się również martwić o dodatkowe akcesoria do montażu takie jak odpowiednie śruby. W każdym zestawie znajdują się wszystkie elementy wymagane do montażu produktu wraz z pełną instrukcją. Uchwyty ścienne do głośników AQ charakteryzują się również łatwą regulacją ustawienia kąta położenia głośnika. To sprawia, że dźwięki wychodzące z głośników roznoszą się w odpowiednim, wymaganym przez nas kierunku. Jest to istotny aspekt przy organizowaniu przyjęć, kiedy zależy nam na tym, by muzyka była słyszalna z każdego miejsca w mieszkaniu lub gdy chcemy się poczuć jak w kinie, podczas oglądania filmu w domowym zaciszu. Przy wyborze uchwytu należy wziąć pod uwagę ciężar głośnika. W tej kategorii znajdują się produkty, które utrzymają głośnik o wadze 6 kg, ale i takie, na których można zamontować większy sprzęt o ciężarze nawet do 25 kg. Zwykle występują one w zestawie 2 sztuk.


Półki ścienne RTV od marki AQ pozwolą Ci znakomicie zagospodarować wolną przestrzeń


Półka ścienna pod sprzęty RTV będzie znakomitym rozwiązaniem, które pozwoli nam zaoszczędzić przestrzeń w mieszkaniu. Można na niej umieścić elementy elektroniki użytkowej takie jak: odtwarzacz blue – ray, dekoder, czy amplituner kina domowego. Posiadamy w ofercie również półkę AQ G1, która idealnie nadaje się do postawienia gramofonu. Półka zapewnia izolację adaptera od możliwych zakłóceń powstałych w wyniku niestabilności podłogi. Produkty są zrobione z najwyższej jakości materiałów takich jak na przykład wysokogatunkowy metal. To zapewni produktom długą żywotność. Półki są starannie wykonane, z pełną dbałością o detale, a ponadto mają uniwersalną formę, dlatego będą doskonałym elementem aranżacji różnych wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów marki AQ w ans.sklep.pl!

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
AQ BR03AS - uchwyty ścienne do głośników, na zacisk
  • Pochylenie: -7°
  • Dystans: 160

Cena za 2 sztuki. 
Idealne do głośników bez otworów montażowych.
Maksymalne obciążenie: 25 kg

148,00 zł
AQ BR64CR - mobilny stojak do telewizora, ekran do 70"
  • Ekran: 37"-70"
  • Masa max: 40 kg
  • VESA: 200x100, 600x400
  • Pochylenie: -10°
  • Obrót:
Wysokość: 175 cm.
Obciążenie: 40 kg.
Wyposażony w kółka i półkę.
742,00 zł 825,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów