22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Lista produktów producenta: B-TECH

Zapoznaj się z produktami od B-Tech i zamawiaj online. To gwarancja najlepszej jakości! W skład asortymentu wchodzą między innymi: stojaki mobilny do TV, uchwyty ścienne, a także sufitowe

Stabilne uchwyty do TV od B-Tech


Kupno wymarzonego telewizora to nie wszystko. Nowy sprzęt należy odpowiednio zamontować, aby zapewniał maksymalny komfort w trakcie oglądania. Często stosowanym zabiegiem jest instalowanie urządzenia na ścianie, gdzie nie zajmuje szczególnie dużej przestrzeni, równocześnie gwarantując maksymalną widoczność. W tym celu należy wyposażyć się w uchwyty do TV, najlepiej od producenta B-Tech oferującego jakościowe produkty. Ich konstrukcja zapewnia bardzo szybką, nieskomplikowaną instalację. Praktycznie każdy przedmiot umożliwia zamocowanie na ścianie ceglanej, betonowej, czy ceglanej. Warto zapoznać się ze specyfikacją każdego produktu, aby mieć pewność co do tej kwestii. Ścienny montaż telewizora sprawia, że pomieszczenie wygląda estetycznie i zapewnia więcej przestrzeni do zagospodarowania. Nie musisz martwić się tym, w którym miejscu postawić nowy telewizor. Zamawiasz odpowiedni uchwyt od B-Tech i problem rozwiązany. W skład asortymentu wchodzą między innymi: stojaki mobilny do TV, uchwyty ścienne, a także sufitowe. Oferta jest naprawdę szeroka oraz zróżnicowana.


Uchwyty ścienne do głośników od B-Tech - zamocuj swoje audio


Zaraz obok uchwytów na telewizor, równie przydatne stają się modele dopasowane do głośników. Możesz zaprojektować rozłożenie audio w danym pomieszczeniu według uznania, tak aby efekty były jak najlepsze. Wszystkie poszczególne produkty wchodzące w skład tej kategorii zostały wykonane solidnie, by zagwarantować wieloletnią trwałość. Uchwyty ścienne do głośników od B-Tech charakteryzuje prosta, ale precyzyjna konstrukcja, która umożliwi instalację nagłośnienia. Najczęściej wyposażenie to występuje wspólnie z otworami montażowymi, więc możesz zamocować głośniki indywidualnie, bez pomocy specjalistów. Warto zauważyć, że materiał z którego wykonano uchwyty to głównie stal, która charakteryzuje się wytrzymałością. Masz więc gwarancję, że uchwyty ścienne do głośników B-tech będą Ci służyć przez długi czas. Bogata oferta składająca się na zróżnicowane produkty sprawia, że z łatwością znajdziesz uchwyt dopasowany do specyfikacji Twojego nagłośnienia.


Podstawy pod kolumny głośnikowe proponowane przez B-Tech


Interesują Cię profesjonalne podstawki pod kolumny głośnikowe, które sprawdzą się doskonale w Twoim mieszkaniu? Przyjrzyj się dokładnie ofercie B-Tech, a z pewnością coś Cię zaciekawi. Wyposażenie tego typu służy do mocowania głośników odrobinę wyżej - nie na podłodze. Wówczas efekty dźwiękowe są o wiele przyjemniejsze dla ucha, co szczególnie docenią osoby czystego, wręcz przenikającego brzmienia. Bez wątpienia, ważnym elementem decydującym o Twoim wyborze będzie wygląd podstawek. Muszą być one na tyle estetyczne i przemyślanie zaprojektowane, aby pasowały do wnętrza. Dokładnie takie cechy prezentuje asortyment od B-Tech. Oferowane podstawki na głośniki powstały z myślą o wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych. Wystarczy wybrać odpowiedni model i zamówić. Nowe wyposażenie usprawniające Twoje audio sprawi, że problemy z nieczystym dźwiękiem zniknął, a Ty będziesz cieszyć się swoim profesjonalnym nagłośnieniem.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
B-Tech BT332-B - uchwyty ścienne do głośników z metalową końcówką
  • Pochylenie: -20°
  • Dystans: 72

Cena za komplet: 2 sztuki.
Trzy systemy mocowania.
Maksymalna waga głośnika: 5 kg.

112,00 zł
B-Tech BT332-WH - uchwyty ścienne do głośników z metalową końcówką
  • Pochylenie: -20°
  • Dystans: 72

Cena za komplet: 2 sztuki.
Trzy systemy mocowania.
Maksymalna waga głośnika: 5 kg.

112,00 zł
B-Tech BT34 - uchwyt ścienno-sufitowy do głośnika, biały
  • Pochylenie: -90°
  • Dystans: 115

Cena za 1 sztukę.
Możliwość mocowania do ściany lub sufitu.
Maksymalna waga głośnika: 5 kg.

132,00 zł
B-Tech BT604 - Podstawki pod kolumny, 40cm, udźwig 50kg, czarne

Cena za 2 sztuki.
Maksymalna waga głośnika: 50 kg.
Wysokość: 40 cm.

395,10 zł 439,00 zł
B-Tech BT608 - Podstawki pod kolumny, 80cm, udźwig 15kg, czarne

Cena za 2 sztuki.
Maksymalna waga głośnika: 15 kg.
Wysokość: 80 cm.

476,10 zł 529,00 zł
B-Tech BT77-B - uchwyty ścienne do głośników bez otworów, na zacisk
  • Pochylenie: -7°
  • Dystans: 275

Cena za komplet: 2 szt.
Idealne do głośników bez otworów montażowych.
Maksymalna waga głośnika: 25 kg.

241,30 zł 254,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów