22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Lista produktów producenta: EXELIUM

Firma Exelium znana jest na rynku od lat. Klienci cenią produkty tej marki ze względu na solidne wykonanie i trwałość. W naszym sklepie znajdziecie uchwyty ścienne, biurkowe i samochodowe do tabletów tej marki.

Oferta uchwytów od Exelium


Producent Exelium znany jest na rynku nie od dziś. Klienci cenią asortyment tej marki ze względu na solidne wykonanie i trwałość. Każdy element dostępny w naszej ofercie wykonany jest precyzyjnie oraz estetycznie – uchwyty do tabletów cieszą się nowoczesnym designem, a także wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zamówione wyposażenie będzie Ci dumnie służyć przez bardzo długi czas, a korzystanie z tabletu stanie się o wiele wygodniejsze. Uchwyty okazują się być przydatne w domu i w pracy. To godna uwagi inwestycja, która niesie za sobą serię pozytywnych aspektów, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż z urządzeń mobilnych korzysta się coraz częściej. Zarówno smartfony, jak i tablety obecne są w praktycznie każdym domu. Warto więc zaopatrzyć się w funkcjonalne uchwyty od Exelium z możliwością elastycznej regulacji. Możesz nabyć je na ans.sklep.pl w atrakcyjnej cenie.


Uniwersalne uchwyty do tabletów Exelium


Zaprezentowane uniwersalne uchwyty do tabletów od Exelium najczęściej dostępne są w formie montażu ściennego. Mogą być wykorzystywane bardzo wielu różnych miejscach. Zapewniają wygodę podczas korzystania z takich urządzeń jak tablet czy ebook – dodatkowo gwarantują ochronę przed zalaniem i przypadkowym zarysowaniem. Modele tej marki cechuje stabilność, dzięki której praca z urządzeniem mobilnym jest o wiele przyjemniejsza. Nie zabrakło także wersji z klamrami. Ich szerokie spektrum regulacji pozwala na dowolną manipulację ułożeniem sprzętu, tak aby dopasować go do Twoich personalnych wymagań. Pasują do bardzo wielu różnych urządzeń. Warto przyjrzeć się specyfikacji danego produktu przed zamówieniem, aby uzyskać informacje na temat kompatybilności, montażu oraz rozmiarów.


Uchwyty samochodowe Exelium do tabletu


Osoby spędzające dużo czasu w samochodzie z pewnością zainteresują profesjonalne uchwyty samochodowe Exelium do tabletu. W czasie podróży urządzenia mobilne mogą posłużyć do wyświetlania nawigacji lub odtwarzania muzyki. Warto zamontować je w taki sposób, aby były odpowiednio widoczne i łatwe w obsłudze. Wyposażenie od Exelium sprawdzi się doskonale. To elementy gwarantujące stabilność nawet w trakcie szybkiej jazdy po nierównym terenie. Uchwyty samochodowe do tabletu tej marki niwelują ryzyko uszkodzenia urządzenia. Nawigacja dostępna w smartfonach lub tabletach często posiada inteligentne oprogramowanie, dlatego osoby dojeżdżające do pracy zaledwie kilka kilometrów również będą zainteresowane. Sprzęt może zostać wykorzystany do odnalezienia trasy w przypadku korków, czy niespodziewanych remontów – szczególnie w godzinach szczytu.


Dobierz uchwyt na tablet według własnych preferencji!


Nasza oferta w kategorii uchwytów do tabletów od producenta Exelium jest na tyle zróżnicowana, że łatwo dobrać wyposażenie, które w Twoim przypadku sprawdzi się doskonale. Zaprezentowane modele są bardzo proste w montażu oraz ewentualnym demontażu. Podczas produkcji wykorzystano jakościowe surowce odpowiadające za trwałość dostępnego sprzętu. Wyglądają estetycznie, gwarantują nieograniczoną regulację. Przyjrzyj się im nieco bliżej!

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Exelium UP-250 - Zestaw: uchwyt samochodowy i ścienny do tabletu, system UP

Tablet 7-13 cali, waga do 2kg.
Obrót tabletem 360°.
Kompatybilne z innymi produktami Exelium.

238,00 zł
Exelium UP-260 - Uchwyt samochodowy do tabletu, system UP

Tablet 7-13 cali, waga do 2kg.
Obrót tabletem 360°.
Kompatybilne z innymi produktami Exelium.

168,00 zł
Exelium UP-450 - Uchwyt ścienny do tabletu, system UP

Tablet 7-13 cali, waga do 2kg.
Obrót tabletem 360°.
Kompatybilne z innymi produktami Exelium.

238,00 zł
Exelium UP155 - Zestaw do zawieszenia tabletu płasko na ścianie

Mocowanie na płasko do ściany.
Dedykowane do tabletów 7"-13".
Kompatybilne z innymi produktami Exelium.

149,00 zł
Exelium UP50 - Dodatkowe mocowanie do tabletu

Mocowanie na płasko do ściany.
W komplecie 2 sztuki.
Kompatybilne z innymi produktami Exelium.

38,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów