22 750 52 60

Wysyłka od 17 PLN

Zwrot do 30 dni

Kable HDMI 

Kabel HDMI - do czego służy?

Kable HDMI łączą elementy instalacji audiowizualnej i przekazują sygnał audio oraz wizyjny. W naszym sklepie mediamonter.pl znajdziesz kable hdmi o długościach od 0,5 m do nawet 50 metrów. Różnicuje je również cena, wygląd, materiał przewodnika oraz jego grubość. Znajdziesz u nas kable HDMI firm: LogiLink, PureLink, Sandberg, Art, LVT, Techlink, Vivolink.

Jak wybrać odpowiedni kabel HDMI?

Jeśli potrzebujesz kupić krótszy kabel HDMI (przyjmijmy długość do 1,8m) możesz sugerować się względami estetycznymi czy ceną. Jeśli jednak planujesz zakup przewodu dłuższego, zdecydowanie zwróć uwagę na jakość i grubość materiału przewodnika oraz jakość wtyków. Szczególnie jeśli przesyłanych będzie dużo danych (4K z HDR)! Znajdziesz w naszym asortymencie kabel hdmi premium od PureLink do zastosowań profesjonalnych, opatrzony etykietą Premium Certified Cable, która gwarantuje najwyższe parametry pracy.

Kable HDMI wysyłamy natychmiast!

W mediamonter.pl znajdziesz najwyższej jakości kable hdmi hdmi. Masz gwarancję bardzo szybkiej wysyłki swojego zamówienia - wszystkie dostępne na stronie kable hdmi są w naszym magazynie. Nie zwlekaj! Zamów swój kabel HDMI już dziś, a jeśli masz wątpliwości który produkt wybrać, skontaktuj się z nami.

na stronę
Pokazuje 25 - 29 z 29 elementów
Przewód: Audio+Video+Ethernet.
Przepustowość: 18 Gbps.
Długość: 1 metr.
59,00 zł

Przewód: Audio+Video.
HDMI męski ⇔ HDMI męski.
Długość: 3 metry.

49,00 zł
Przewód: Audio+Video.
HDMI męski ⇔ HDMI męski.
Długość: 2 metry.
25,00 zł
Przewód: Audio+Video.
HDMI męski ⇔ HDMI męski.
Długość: 1 metr.
29,00 zł
Przewód: Audio+Video+Ethernet.
Przepustowość 10.2 Gbps. 
Długość: 15 metrów.
119,00 zł
Pokazuje 25 - 29 z 29 elementów