22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Kable VGA do monitora, projektora 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
CV0028 - Kabel do projektora lub monitora, kabel VGA, D-Sub, długość 10 metrów
Wtyk VGA 15pin męski z obu stron.
Filtry redukujące zakłócenia.
Długość: 10 metrów.
41,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Kabel VGA, inaczej nazywany złączem D-sub, służy do podłączania monitora bądź telewizora do komputera. Jest to złącze analogowe. Skrót VGA oznacza dokładnie Video Graphics Array. Posiadamy w naszym sklepie kable VGA - kable do monitora - o długości 1,5 m, 7 m, 10 m, 15 m, 20 m, firm: LVT, LogiLink oraz LVT.

Kabel VGA czy kabel HDMI?

Kable VGA, które proponujemy, posiadają filtry na obu końcach przewodu redukujące zakłócenia. Jakość przesyłanego obrazu, jest zależna od długości i jakości używanego przewodu. Przez kabel VGA przepływa jedynie sygnał obrazu, bez dźwięku. Jeśli potrzebujesz kupić kabel do monitora, który przekazuje sygnał audio oraz wizyjny, wybierz kabel HDMI. W naszym sklepie znajdziesz kable najwyższej jakości.

Kable VGA - gwarancja szybkiej wysyłki

W mediamonter.pl zamawiasz i masz - Twój kabel VGA wyślemy błyskawicznie! Jeśli chcesz, swoje zamówienie możesz odebrać osobiście, w siedzibie naszej firmy.

Korzystanie z projektorów multimedialnych jest powszechne – nie tylko na uczelniach, ale również w firmach i prywatnych domach oraz mieszkaniach. Kable VGA mają więc szerokie zastosowanie zarówno w branży edukacyjnej i biznesowej, jak i czysto rozrywkowej. Gwarantujemy, że rozwiązania dostępne w naszym sklepie są dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Kabel VGA do monitora

VGA to także standardowy kabel do monitora komputerowego. Warto posiadać zapasowy egzemplarz, na przykład po to, żeby w dowolnej chwili podłączyć do większego ekranu laptop. Przed zamówieniem należy jednak dokładnie sprawdzić, jakiego kabla się potrzebuje. Coraz więcej urządzeń łączy się z ekranami za pomocą złącza HDMI czy DVI.

Rozwiązania w naszym sklepie są dostępne zarówno w białym, jak i czarnym kolorze. Korzystny stosunek jakości do ceny sprawia, że Klienci chętnie wybierają nasz sklep. Zamów kabel LVT lub LogiLink od sprawdzonych producentów, których wyselekcjonowany towar stanowi istotną część asortymentu Media Monter. W razie pytań skontaktuj się z naszym działem obsługi telefonicznie lub mailowo.