22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Lista produktów producenta: KAUBER

Firma Kauber wyspecjalizowała się w produkcji i dystrybucji wyposażenia do projektorów. W jej ofercie można odnaleźć m.in. ekrany projekcyjne oraz uchwyty sufitowe do projektorów Kauber.

Ekrany i uchwyty sufitowe do projektorów Kauber


Kauber to firma, która wyspecjalizowała się w produkcji i dystrybucji wyposażenia do projektorów. W jej ofercie można odnaleźć m.in. ekrany projekcyjne oraz uchwyty sufitowe do projektorów Kauber. Tym, co wyróżnia ofertę firmy, jest bogaty wybór produktów i duży przekrój pod względem ich cen. Klienci znajdą w asortymencie Kauber zarówno tańsze, ekonomiczne ekrany projekcyjne i wyposażenie na domowy użytek, jak też w pełni profesjonalne produkty, które sprawdzą się nawet na dużych, ważnych konferencjach prasowych lub szkoleniach firmowych. Pod względem technicznym i technologicznym jest to sprzęt dostosowany do wszelkich norm obecnych na rynkach oraz wyróżniający się jakością na terenie całej Europy. Oprócz tego w produkcji firmy Kauber ważny jest też czynnik ekologiczny i dbałości o środowisko naturalne, dlatego producent ten bardzo wysoko stawia np. odpowiedni recykling odpadów produkcyjnych. Jest to coś, co z pewnością może zachęcić do skorzystania z produktów Kauber, ponieważ możemy cieszyć się wysoko rozwiniętą technologią i najnowszymi rozwiązaniami audiowizualnymi, nie zapominając o dbałości o naturę.


Jaki ekran projekcyjny wybrać?


Pomimo dużych możliwości technologicznych współczesnych projektorów, to od ekranu projekcyjnego zależy w dużej mierze jakość wyświetlanego obrazu. Nawet najlepsza korekcja barw obrazu wyświetlanego na ścianie nie zastąpi w stu procentach dobrego ekranu projekcyjnego. Jaki jednak należy wybrać? Pierwsza rzecz, na którą należy zwrócić uwagę, to sposób instalacji danego ekranu. Także ekrany projekcyjne Kauber możemy podzielić np. na ekrany do zabudowy oraz na statywie. W każdym wnętrzu sprawdzi się oczywiście inne rozwiązanie, dlatego warto ten wybór przemyśleć. Na jakość wyświetlanego obrazu ma wpływ rodzaj powłoki oraz to, czy ekran będzie elastyczny, czy o sztywnej powierzchni. Są to parametry, które również należy wziąć pod uwagę podczas wyboru ekranu do projektora. Kwestie niezwiązane bezpośrednio z technologią, będące czynnikami o charakterze stricte praktycznym to też mocowanie i inne, dodatkowe wyposażenie do projektora. Tutaj również z pomocą przychodzi oferta naszego sklepu internetowego i produkty takie, jak uchwyty sufitowe do projektorów Kauber. Dobrze dopasowując ich parametry do swoich potrzeb, ułatwiacie sobie codzienne korzystanie z projektora. Nawet najlepszy sprzęt może się okazać przecież nienajlepszym zakupem, jeśli okaże się mało praktyczny podczas użytkowania.


Ekrany projekcyjne z renomowanego sklepu internetowego


Nasi klienci mogą u nas kompleksowo wyposażyć się w sprzęt i akcesoria audiowizualne, w związku z czym nie mogło u nas zabraknąć ekranów projekcyjnych Kauber oraz produktów dodatkowych, jak np. uchwyty sufitowe do projektorów Kauber. Wybierzecie u nas najlepsze, dostosowane do Waszych potrzeb rozwiązania i wygodnie zamówicie je za pośrednictwem naszego sklepu online. Zachęcamy do zakupów i urządzania mini kina we własnym domu lub profesjonalnej sali konferencyjnej w firmie dzięki produktom z naszej oferty.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Kauber PRO1 PLUS - uchwyt sufitowy do projektora, uchwyt do rzutnika
  • Pochylenie: -90°
  • Dystans: 226-1137

Odległość projektora od sufitu: 226-1137 mm.
Obciążenie: 13 kg.
Regulacja w pionie i w poziomie.

275,00 zł
Kauber ULTRA DIRECT - uchwyt sufitowy do projektora, uchwyt do rzutnika
  • Pochylenie: -15°
  • Dystans: 49

Odległość projektora od sufitu: 49 mm.
Obciążenie: 11,5 kg.
Regulacja w pionie i poziomie.

224,00 zł
Kauber UP12 - uchwyt sufitowy do projektora, uchwyt do rzutnika
  • Pochylenie: -15°
  • Dystans: 120

Odległość projektora od sufitu: 120 mm.
Obciążenie: 11,5 kg.
Regulacja w pionie i poziomie.

119,00 zł
Kauber UP42-65 - uchwyt sufitowy do projektora, uchwyt do rzutnika
  • Pochylenie: -15°
  • Dystans: 420-650

Odległość projektora od sufitu: 420-650 mm.
Obciążenie: 11,5 kg.
Regulacja w pionie i poziomie.

136,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów