22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Lista produktów producenta: LEGRAND

Francuska grupa Legrand to jeden z liderów na światowych rynkach osprzętu elektroinstalacyjnego i okablowania. W naszym sklepie znajdziesz biurowe mediaporty i podłogowe maskownice firmy Legrand.

Osprzęt elektroinstalacyjny Legrand


Francuska grupa Legrand jest jednym z liderów na światowych rynkach osprzętu elektroinstalacyjnego i okablowania. Jej produkty znane są nie tylko w samej Francji, lecz też w innych krajach Europy (w tym w Polsce), a także w obu Amerykach, Azji, czy Australii. Jej asortyment to nawet kilkaset tysięcy produktów trafiających do domów i firm na całej Ziemi. W firmach produkty Legrand sprawdzają się chociażby przy budowie sieci informatycznych, w domach natomiast stosuje się je np. do budowy instalacji elektrycznej jeszcze na etapie powstawania budynków i lokali. Są to produkty, które doskonale pasują do zainteresowań i potrzeb naszych klientów ze względu na asortyment związany z organizacją instalacji w biurach i mieszkaniach, jak np. podłogowe maskownice Legrand do kabli, łączniki kątowe do listwy Legrand, czy biurowe mediaporty Legrand. Oferta producenta to więc nie tylko wysoce specjalistyczny asortyment, którego przeznaczenia przeciętny odbiorca nawet nie do końca rozumie, jak w przypadku zaawansowanych budowlanych instalacji elektrycznych, ale też wyposażenie, z którego skorzystać może każdy z nas. Dostaniecie je właśnie w naszym sklepie internetowym.


Biurowe mediaporty, podłogowe maskownice Legrand


W każdym biurze podłączonych jest do prądu i sieci internetowej przez cały czas wiele różnych urządzeń. W większych firmach, gdzie w jednym pomieszczeniu przebywa większa liczba osób, mogą być to nawet dziesiątki komputerów pracujących obok siebie. Organizacja takiej sieci komputerowej wymaga dobrego zaplanowania i zastosowania odpowiednich akcesoriów, aby wszystko było przejrzyste, funkcjonalne i poprawnie działało. Właśnie w tym celu warto użyć produktów takich, jak łączniki kątowe do listwy Legrand, biurowe mediaporty, podłogowe maskownice oraz inne akcesoria francuskiej marki. Do mediaportów wygodnie podłączycie większą liczbę urządzeń, co sprawdzi się przy stanowiskach biurowych z komputerem. Podłogowe maskownice Legrand do kabli pozwolą natomiast przykryć setki kabli ciągnących się po podłodze. Jest to ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale też zważając na bezpieczeństwo użytkowników. Kable od sprzętów elektronicznych pod nogami to coś, co potrafi stworzyć realne zagrożenie, np. gdy ktoś potknie się i uderzy o biurko. Nie są to oczywiście produkty przeznaczone wyłącznie dla przedsiębiorców – z każdego z tych praktycznych akcesoriów Legrand możemy skorzystać też w prywatnych domach, co na pewno poprawi estetykę wnętrza oraz komfort użytkowania urządzeń.


Sklep internetowy z akcesoriami Legrand


Jeśli poszukujecie praktycznych akcesoriów, które pozwolą Wam ukryć kable lub wygodnie podłączyć urządzenia do prądu, to koniecznie powinniście zapoznać się z naszą ofertą i rozważyć zakup produktów spod marki Legrand. Jest to gwarancja wygody i bezpieczeństwa dla użytkownika. W naszym sklepie internetowym znajdziecie bogaty wybór takiego wyposażenia w korzystnych cenach, dzięki czemu dobierzecie produkty odpowiednie do Waszego biura lub salonu. Zapraszamy.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Legrand 030093 - Podłogowa listwa maskujaca kable, kolor szary

Estetyczne ukrycie kabli na podłodze.
Szerokość: 75 mm.
Możliwość skracania.

108,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji