22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Lista produktów producenta: LVT

LVT Electronics to pochodząca z Gdańska firma, której produkty stają się coraz bardziej popularne. Specjalizuje się w dziedzinach oświetlenia, akcesoriów samochodowych, wyposażenia komputerowego i elektronicznego, a także kabli i innych produktów audio-video.

Kable VGA, HDMI LVT


Jeżeli szukacie akcesoriów do sprzętów elektronicznych, to mamy dla Was ciekawy i praktyczny asortyment od polskiego producenta – firmy LVT Electronics. To rodzima, pochodząca z Gdańska firma, której produkty stają się coraz bardziej popularne. Specjalizuje się w dziedzinach oświetlenia, akcesoriów samochodowych, wyposażenia komputerowego i elektronicznego, a także kabli i innych produktów audio-video. Nie może dziwić popularność, gdy w ofercie firmy znajduje się tak różnorodny i uniwersalny asortyment produktów do urządzeń elektronicznych. Polecamy zapoznanie się ze szczegółami dostępnych u nas produktów firmy LVT.


VGA, HDMI – do czego służy?


Kable VGA oraz HDMI są podstawowym sposobem na połączenie pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi. Złącza HDMI są standardem dla produkowanych obecnie urządzeń. Starsze sprzęty korzystają z połączeń kablami VGA. Standard VGA pochodzi jeszcze z lat 80. ubiegłego wieku i jest połączeniem analogowym, HDMI zaś – cyfrowym. Zastosowanie kabli HDMI LVT pozwala na ograniczenie ilości potrzebnych do podłączenia urządzenia kabli, ponieważ w przeciwieństwie do VGA, HDMI oprócz obrazu przesyła również dźwięk. Ponadto istotną kwestią jest też sama jakość sygnału, gdzie, jak wiadomo, złącze cyfrowe przewyższa złącze analogowe. Dla wielu osób, w szczególności korzystających z urządzeń elektronicznych w domu, różnica jakości jest na tyle niezauważalna, że tam, gdzie nie ma takiej potrzeby, nie korzysta się z HDMI, lecz wciąż z VGA. Po co wymieniać starsze urządzenie, które z powodzeniem nam służy tylko dlatego, że nie oferuje ono możliwości podłączenia złącza HDMI? Występuje też dość wyraźna różnica w cenie – wraz z wyższą jakością, wyższa jest też cena. Przy pomocy kabli HDMI LVT można połączyć wiele różnych rodzajów urządzeń. W grę wchodzą nie tylko telewizory i komputery, ale też konsole, odtwarzacze oraz kina domowe. Nawet jeśli nie interesujecie się więc sprawami technologii i nie mieliście wcześniej o tym pojęcia, prawdopodobne, że opisywane złącza pozwalają Wam korzystać z wielu urządzeń w domu oraz w pracy każdego dnia. Może się zatem zdarzyć, że konieczna będzie wymiana lub dokupienie takiego wyposażenia. Polecamy wówczas właśnie rodzimej produkcji kable VGA LVT oraz kable HDMI LVT.


Wygodne zakupy sprzętu audio/video


Od wielu lat dystrybuujemy sprzęt oraz akcesoria audio-video. Przez ten czas wyrobiliśmy markę naszego sklepu oraz zyskaliśmy zaufanie setek klientów. Staramy się, abyście zawsze mieli dostęp do najlepszych, najnowocześniejszych technologicznie produktów. W jednym miejscu zbieramy wszystko to, co może przydać się Wam podczas podłączania oraz korzystania z urządzeń elektronicznych w domu oraz firmie. Właśnie takimi, uniwersalnymi produktami są kable VGA LVT oraz HDMI LVT, które możecie w tym miejscu odnaleźć. Dzięki nim będziecie mogli zawsze cieszyć się najlepszą jakością dźwięku oraz obrazu. Skorzystajcie z naszej oferty i wybierzcie wszystko, czego potrzebujecie, aby wygodnie korzystać z urządzeń audio-video każdego dnia.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.