22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Maskownice kabli i przewodów 

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 40 elementów
Logilink KAB0060 - Pojemnik do ukrycia małej listwy zasilającej, czarny
Estetyczne ukrycie kabli.
Materiał: tworzywo PCV.
Do postawienia na podłodze lub biurku.
42,00 zł
LogiLink KAB0063 - Pojemnik do ukrycia listwy zasilającej, biały
Estetyczne ukrycie kabli.
Materiał: tworzywo PCV.
Do postawienia na podłodze lub biurku.
75,00 zł
LogiLink KAB0065 - Pionowy kanał kablowy, 80 cm, srebrny

Pozwala na estetyczne ukrycie kabli.
Prowadzony w pionie.
Kolor: srebrny.

138,00 zł
Meliconi CC65-B - Maskownica ścienna, kanał kablowy, 65 cm

Znakomite rozwiązanie do ukrycia kabli.
Szerokość: 65 mm.
Kolor czarny.

49,00 zł
Meliconi CC65-WH - Maskownica ścienna, kanał kablowy, 65 cm

Znakomite rozwiązanie do ukrycia kabli.
Szerokość: 65 mm.
Kolor biały.

49,00 zł
Meliconi WIRE-B - Czarna maskownica ścienna, kanał kablowy, 35 cm
Znakomite rozwiązanie do ukrycia kabli.
Szerokość: 90 mm.
Kolor czarny.
44,00 zł
Meliconi WIRE-WH - Biała maskownica ścienna, kanał kablowy, 35 cm

Znakomite rozwiązanie do ukrycia kabli.
Szerokość: 90 mm.
Kolor biały.

44,00 zł
PREMIUM-SET - Pionowy kanał kablowy, 75 cm, czarny

Pozwala na estetyczne ukrycie kabli.
Prowadzony w pionie.
Kolor: czarny.

218,00 zł
Pokazuje 25 - 36 z 40 elementów

Listwy maskujące - praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Po co montować listwy maskujące? Pewnie znasz to uczucie gdy pomieszczenie jest wysprzątane, a jednak masz wrażenie, że panuje w nim nieład? Często tego powodem są kable, od różnych urządzeń, które plączą się na podłodze lub przy ścianie. Doskonałym rozwiązaniem jest listwa maskująca, która ukryje kable i przewody, jak również ochroni je przed uszkodzeniami. Maskownice do kabli w naszym sklepie dzielimy się na listwy maskujące ścienne i listwy maskujące podłogowe.

Listwa maskująca - maskownica do kabli ścienna

Listwy maskujące ścienne sprawdzą się w przypadku gdy np. telewizor jest powieszony na ścianie i chcemy ukryć przewody pomiędzy telewizorem, a stojącym pod nim meblem lub podłogą. Takie maskownice do kabli są łatwe w montażu, większość z nich posiada opatentowany system zamykania „click-lock”. Ukrycie kabli w narożniku pomieszczenia też nie będzie problemem - w naszym sklepie są również dostępne listwy maskujące o kształcie ćwierćwałka.

Maskownice do kabli - Listwy maskujące podłogowe

Listwa maskująca podłogowa ma za zadanie chronić przewody i zapewniać bezpieczeństwo osobom poruszającym się po pomieszczeniu. Takie listwy maskujące najczęściej stosuje się na eventach, ścieżkach dla pieszych, w halach magazynowych, centrach handlowych itp. Maskownice do kabli podłogowe mają niski profil boczny, który zapobiega potknięciu się i pozwala na przejazd wózkiem. Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami!

Maskownice do kabli TV

Stawiamy na wyselekcjonowany, a jednocześnie szeroki asortyment najlepszych produktów. Dlatego w kategorii listwy maskujące i maskownice na kable TV znajdziesz artykuły takich firm jak: Alustage, Bachmann, D-Line, D-Line 50, D-Line FC, DPM-Solid, Legrand, LogiLink, Meliconi, Multimebel, Sonorous czy Vivolink. W naszym sklepie możesz zamówić także trójniki do maskownicy, zestawy akcesoriów do listwy, elastyczne organizatory kabli zapinane na rzep czy pojemniki do ukrywania małej listwy zasilającej.

Listwy maskujące kable na ścianie i podłodze

Koszt dostępnych rozwiązań jest relatywnie niewielki, mimo że zakup wiąże się z wieloma potencjalnymi korzyściami. Warto pamiętać, że ukrycie przewodów to kwestia estetyki, ale i bezpieczeństwa oraz organizacji przestrzennej. Trudno jest bowiem zapanować nad dużą ilością kabli, przede wszystkim przy stanowiskach komputerowych oraz telewizyjnych. Często stawia się w jednym miejscu telewizor, ekran, projektor, konsolę, router, dekoder, odtwarzacz DVD/Bluray, laptop, głośniki, gramofon, wzmacniacz, drukarkę, telefon. Listwy kryjące podłogowe i na ścianie czy maskownica do kabli sprawdza się szczególnie w przypadku posiadania sporej ilości multimediów w każdym pomieszczeniu.

Choć nasza firma działa w Warszawie, przy ulicy Siekierkowskiej, maskownice są dostępne dla Klientów z całego kraju za sprawą zakupów online i szybkiej oraz bezpiecznej wysyłki. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, firmowych oraz instytucjonalnych, jak i przedsiębiorstw specjalizujących się w wykończeniach i aranżacjach mieszkań oraz biur.