22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Uchwyty do projektorów ścienne i sufitowe 

na stronę
Pokazuje 13 - 16 z 16 elementów
LogiLink BP0055 - Uchwyt sufitowy do projektora, uchwyt do rzutnika
  • Pochylenie: -20°
  • Dystans: 520-600
Wysokość: 520-600mm.
Obciążenie: 30 kg.
Regulacja w pionie i poziomie.
188,00 zł
LogiLink BP0057 - Uchwyt sufitowy do projektora, uchwyt do rzutnika
  • Pochylenie: -15°
  • Dystans: 150

Odległość projektora od sufitu: 150 mm.
Obciążenie: 13,5 kg.
Regulacja w pionie i poziomie.

88,00 zł
Meliconi PRO100B - uchwyt sufitowy do projektora, uchwyt do rzutnika
  • Pochylenie: -45°
  • Dystans: 123

Odległość projektora od sufitu: 123 mm.
Obciążenie: 15 kg.
Regulacja w pionie i poziomie.

149,00 zł
NorthBayou T817-60 - uchwyt sufitowy do projektora z certyfikatem
  • Pochylenie: -30°
  • Dystans: 390-605

Wysokość: 390-605 mm.
Obciążenie: 11,4 kg.
Regulacja w pionie i poziomie.

129,00 zł
Pokazuje 13 - 16 z 16 elementów

Uchwyt do projektora - bezpieczne i wygodne rozwiązanie!

W naszym sklepie znajdziesz uchwyty do projektorów, które są gwarancją stabilnego i przede wszystkim bezpiecznego montażu do sufitu lub ściany. Mogą również stanowić ciekawy designerski akcent. Prawidłowo wykonana instalacja audiowizualna to klucz do efektywnej projekcji- w domu, szkole lub sali konferencyjnej. Uchwyt do projektora to również większe zabezpieczenie przed kradzieżą. Jeśli szukasz odpowiedniego produktu, zastanów się czy interesuje Cię uchwyt sufitowy do projektora, czy może uchwyt ścienny do projektora. Sprawdź również stojaki do projektorów.

Jaki uchwyt do projektora wybrać?

Uchwyt sufitowy do projektora to uniwersalne rozwiązanie dla większości modeli, które posiadają trzy bądź cztery otwory na śruby montażowe. W naszym asortymencie można znaleźć uchwyty do projektorów o regulowanej długości wysięgnika, co pozwoli na wybranie produktu, który idealnie spełni swoją funkcję. Uchwyt ścienny do projektora sprawdzi się szczególnie w montażach tablic interaktywnych z projektorami krótkoogniskowymi.

Uchwyty do projektorów - ważne kwestie

Wybierając miejsce zamontowania projektora trzeba pamiętać by ustawić go właściwie względem ekranu. Należy również zwrócić uwagę by uchwyt do projektora był dostosowany do wagi urządzenia. Niektóre uchwyty do projektorów mają możliwość regulacji. Jeśli masz wątpliwości jaki produkt wybrać, nie wahaj się i skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Uchwyt ścienny lub sufitowy cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ same projektory zdobyły licznych zwolenników. Wraz z rozwojem tej technologii w wielu domach rezygnuje się z telewizora na rzecz rzutnika multimedialnego, który w zależności od modelu może transmitować obraz w jakości Full HD, a nawet 4K. Przekątna ekranu jest regulowana, a do urządzenia można podpiąć między innymi konsole do gier, dekodery czy odtwarzacze DVD/Bluray.

Uchwyt ścienny i sufitowy do projektora

Z uwagi na szerokie zastosowanie uchwyty ścienne i sufitowe do projektora są zamawiane nie tylko do polskich domów, ale również lokali gastronomicznych, sal konferencyjnych i wykładowych, biur czy sklepów. Skoro cechuje je niezawodność i prostota montażu, nad decyzją o zakupie nie trzeba się zbyt długo zastanawiać. Zorientuj się w naszych korzystnych cenach i przekonaj się do najwyższej jakości wykonania.

Przed złożeniem zamówienia pamiętaj o sprawdzeniu maksymalnego obciążenia, kąta pochylenia czy dystansu. To bardzo istotne parametry, podobnie jak cena, możliwość regulacji czy ukrycia kabli.