22 750 52 60

Wysyłka od 9.90 zł

Zwrot do 30 dni

Uchwyty ścienne do telewizorów stałe - wieszaki do TV 

na stronę

Konfigurator wyboru uchwytu RozwińZwiń

Pokazuje 13 - 14 z 14 elementów
Vesado VESA-400-1 - płaski uchwyt ścienny do telewizora 32-65 cali
 • Ekran: 32"-65"
 • Masa max: 40 kg
 • VESA: 200x200, 400x400
 • Pochylenie:
 • Obrót:
 • Dystans: 28
Rekomendowana wielkość ekranu: 32-65 cali.
Obciążenie: 40 kg.

Brak regulacji - ekran wisi płasko na ścianie.
78,00 zł
Vivolink VLMW4280 - uchwyt ścienny do telewizora, wieszak TV 42-80cali
 • Ekran: 42"-80"
 • Masa max: 80 kg
 • VESA: 200x200, 800x400
 • Pochylenie:
 • Obrót:
 • Dystans: 28
Obciążenie: 80 kg.
Dystans: 28 mm.
Brak regulacji - ekran wisi płasko na ścianie.
178,00 zł
Pokazuje 13 - 14 z 14 elementów

Wieszak do tv - uchwyt stały do telewizora

Wieszak do tv w formie uchwytu stałego do telewizora to dobre rozwiązanie do pomieszczeń, w których telewizor będzie umieszczony zawsze w tym samym miejscu. Taki wieszak do tv przytwierdza ekran, który wisi płasko jak obraz - zazwyczaj bardzo blisko ściany. Uchwyty stałe do telewizora nie mają możliwości regulacji ani pionowej, ani poziomej. Jeśli szukasz uchwytu z regulacją, przenieś się do kategorii uchwyty obrotowe lub uchwyty uchylne.

Uchwyt stały do telewizora - a co z ekranami zakrzywionymi?

Pewnie zastanawiasz się, czy posiadając zakrzywiony ekran możesz się skusić na uchwyt stały do telewizora. Ależ oczywiście! Większość dostępnych w naszym sklepie uchwytów stałych, bez regulacji, jest przystosowana również do ekranów zakrzywionych. Niezależnie od rodzaju ekranu, musisz jednak pamiętać o sprawdzeniu jaki rozstaw otworów montażowych posiada Twój telewizor i upewnić się, że wybrany przez Ciebie wieszak do tv będzie pasował.

Wieszaki do tv - wygoda i bezpieczeństwo!

Jeżeli masz wątpliwość, który uchwyt stały do telewizora wybrać, nie wahaj się i zadzwoń do nas lub napisz - jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami i pomożemy Ci dobrać odpowiedni asortyment. Dodatkowo, jeśli wybrany przez Ciebie wieszak do tv ma oznaczenie w sklepie "w magazynie", znaczy to że produkt jest dostępny od ręki i możesz go odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy na ul. Siekierkowskiej 8, w Warszawie.

Zastosowanie wieszaka ściennego jest szczególnie polecane w przypadku obecności małych dzieci w danym pomieszczeniu, aby uniemożliwić im dostęp do TV. Nietrudno się bowiem domyślać, że mogłoby to doprowadzić co najmniej do zabrudzenia, a w najgorszej sytuacji nawet do zniszczenia ekranu. Można tego skutecznie uniknąć właśnie za sprawą uchwytu ściennego do TV, który w różnych wersjach jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

Uchwyt ścienny do telewizora

Korzystając ze zgromadzonych w tej kategorii produktów, można oszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu, dlatego są one polecane w szczególności do niewielkich pokoi i mieszkań. Montując wieszak ścienny do TV, nie trzeba stawiać go na półce, komodzie, szafie, biurku czy stole, w związku z czym powierzchnię na tych meblach można wykorzystać w inny, bardziej praktyczny sposób.

Zastosowanie uchwytu ściennego korzystnie wpływa także na aranżację przestrzeni. Wykorzystując go, da się zawiesić TV w dowolnym miejscu, co daje większe możliwości w planowaniu układu i wyposażenia pomieszczenia. Nie trzeba bowiem uwzględniać telewizora w swoich planach rozkładu przestrzeni ani zastanawiać się nad tym, gdzie będzie stał. Poza tym TV powieszony na ścianie po prostu prezentuje się atrakcyjniej niż umieszczony na jakiejś płaskiej powierzchni. Dostępne w naszym sklepie modele są przeznaczone dla telewizorów o dowolnej wielkości, dlatego każdy znajdzie odpowiedni dla siebie egzemplarz.